Рюкзаки, сумки, чохли

Рюкзаки, сумки, чохли

Вирішивши купити рюкзак, необхідно визначитися з його типом: туристичний, експедиційний, альпіністський, скітурний або сноубордичний, для Мультиспорту, скелелазіння і т.п. У першу чергу, рюкзаки відрізняються один від одного місткістю. У нас Ви можете придбати рюкзак туристичний від відомих світових виробників Tramp, Salomon, The North Face і т....

Вирішивши купити рюкзак, необхідно визначитися з його типом: туристичний, експедиційний, альпіністський, скітурний або сноубордичний, для Мультиспорту, скелелазіння і т.п. У першу чергу, рюкзаки відрізняються один від одного місткістю. У нас Ви можете придбати рюкзак туристичний від відомих світових виробників Tramp, Salomon, The North Face і т.д. Це дозволяє говорити про те, що кожен рюкзак, представлений в нашому магазині, опрацьований до дрібниць, наші товари - гарантія надійності і комфорту. В інтернет-магазині «tramp-sport» Ви можете вибрати і купити рюкзак туристичний, міський,рюкзак-чохол для лиж, сноубордів, лижних ботів, які максимально задовольнить всі Ваші запити.

Докладніше

Рюкзаки, сумки, чохли  There are no products in this category

Підкатегорії

 • Рюкзаки Tramp

  Вдалий туристичний похід тримається на трьох китах: ентузіазмі, адреналіні і хорошому спорядженні. Зокрема, особливо важливо вибрати хороший рюкзак, в залежності від потреб, вантажу і переваг.

  Рюкзаки Tramp - незамінні для тих, хто понад усе цінує якість. Неважливо, це серйозний туристичний маршрут, або просто екскурсійна прогулянка спокійним містом - Tramp працює для того, щоб кожен власник аксесуара відчував себе впевнено і надійно у всіх ситуаціях і при різних обсягах вантажу.

  В інтернет-магазині «Tramp-sport» представлені кращі моделі рюкзаків від виробника Tramp:

  Tramp Саmel
  Tramp Tourist
  Tramp Light
  Tramp Snowrider
  Tramp Storm
  Tramp Express
  Tramp Backpacker
  Tramp Trusty
  Tramp Hike
  До уваги клієнтів також пропонуються спеціальні поясні сумки Sashbag. Вони дійсно є багатофункціональним аксесуаром, оскільки завдяки регульованим ременів дозволяють зберігати, наприклад, фотоапарат або іншу техніку.

  Всі рюкзаки tramp мають легку вагу, якісну фурнітуру, зшиті з міцної і цупкої тканини, яка не тільки надійно зберігає різні об'єкт обсяги вантажу, але і не дозволяє йому промокнути.

 • Сумки-чохли
 • Рюкзаки
 • Аксесуари