Категорії

Виробники

Шолом Destroyer Helmet Carbon XS(53-54)

Зовнішня тверда оболонка з легкого і високоміцного ABS-пластика. Захищає від пошкоджень твердими предметами і тертя.

Розмір:  XS(53-54)

Детальніше


$54.50

DSRH-444

10 шт

Розмір:  XS(53-54)

Надійність захисту:
Зовнішня тверда оболонка з легкого і високоміцного ABS-пластика. Захищає від пошкоджень твердими предметами і тертя. Це перший бар'єр на шляху кінетичної енергії. Внутрішній,що деформуються прошарок з над-легкого матеріалу EPS. При ударі розподіляє енергію, непоглинену зовнішньою оболонкою, і за рахунок стискання гасить її. Всі моделі шоломів Destroyer мають сертифікат CE EN 1077.
Хороша вентиляція:
Спеціальні отвори, які забезпечують приплив прохолодного і свіжого повітря і відтік гарячого повітря і поту від голови. Максимально ефективна та оптимальна форма отворів допомагає регулювати температуру голови в шоломі.
Зручність і комфорт:
Для комфортного носіння та ефективної вентиляції шолома є підкладка - м'яка, легко продувайма матерія, з гіпоалергенного матеріалу з антибактеріальним просоченням. Шолом легко поєднуються з маскою, мають спеціальну петлю ззаду і поглиблення з боків під стреп маски.

 

 

Якщо у Вас виникли питання відносно наявності товару, розміру, доставки чи з будь-якого іншого приводу, зателефонуйте нам і ми дамо Вам відповідь на всі питання: +380678667270 - Дмитро+380991703420 - Роман

Кошик  

Немає товарів

Доставка $0.00
Всього $0.00

Оформити