Фліси

Фліси

Серія одягу з флісу Tramp - це теплі практичні моделі для активного відпочинку, спорту і подорожей. Весь одяг виконаний з якісного флісу різної структури і плотності - PolarFleece, CoralFleece і SoftFleece. Завдяки будові поліефірних волокон, фліс чудово утримує повітря і відводить вологу, залишаючи шкіру сухою. Одяг з флісу швидко сохне, прекра...

Серія одягу з флісу Tramp - це теплі практичні моделі для активного відпочинку, спорту і подорожей. Весь одяг виконаний з якісного флісу різної структури і плотності - PolarFleece, CoralFleece і SoftFleece. Завдяки будові поліефірних волокон, фліс чудово утримує повітря і відводить вологу, залишаючи шкіру сухою. Одяг з флісу швидко сохне, прекрасно зберігає тепло при малій вазі виробу, не мнеться і легко переться.

PolarFleece - це неткана ворсова тканина, що складається з найтонших поліестерових волокон, що володіє високою теплозберігаючою здатністю. Дуже легка, не впитує вологу і чудово переться.

SoftFleece - сучасний м’який і теплий фдісовий матеріал з високою теплозберігаючою здатністю.

CoralFleece - різновид флісуЮ що володіє більш високими показниками плотності і об’єму. Має більш довгий, м’який і пишний ворс, що по відчуттю нагадує плюш.

Докладніше

Фліси   Товарів у наявності: 12

на сторінку
Показані 1 - 9 із 12 пунктів
Показані 1 - 9 із 12 пунктів