Туристичні

Туристичні

Туристичний рюкзак - це найдієвіша інтерпретація прислів'я "Все своє ношу з собою", тому дуже важливо вибрати такий рюкзак, який не підведе в непотрібний момент і в який поміститься все, що так потрібно у подорожі.

Об'єм рюкзака

Оптимальний обсяг рюкзака - 50 літрів. Існує думка, що якщо в рюкзак щось не помістилося, значить, воно не потрібно в ...

Туристичний рюкзак - це найдієвіша інтерпретація прислів'я "Все своє ношу з собою", тому дуже важливо вибрати такий рюкзак, який не підведе в непотрібний момент і в який поміститься все, що так потрібно у подорожі.

Об'єм рюкзака

Оптимальний обсяг рюкзака - 50 літрів. Існує думка, що якщо в рюкзак щось не помістилося, значить, воно не потрібно в подорожі. Все ж краще залишити рюкзак напівпорожнім, ніж тягнути додаткові речі в руках. Крім того, так можна буде покласти всередину, а не кріпити зовні.

В залежності від тривалості поїздок і того, наскільки багато речей вам потрібно, вибирайте рюкзак більше або менше на 10 літрів.

Від об'єму рюкзака також залежить його величина. Якщо ви невеликого росту, краще взяти рюкзак поменше. Але будьте готові, що в поході всі рівні, тому не варто купувати маленький рюкзак тільки з того розрахунку, що все важке буде нести хтось.

Кріплення і фурнітура

Кріплення рюкзака повинно бути дуже міцним, обов'язкова наявність регуляторів лямок. Таким чином можна підігнати рюкзак під себе. Обов'язкова наявність стегнового поясу і нагрудного ременя, які роблять носіння рюкзака комфортнішим.

Фурнітура рюкзака повинна бути виконана з міцних матеріалів. Перевіряйте всі застібки, клапани і блискавки. У вас не повинно виникати проблем при надяганні і знятті рюкзака, тому що у випадку загрози життю від нього потрібно позбутися за лічені секунди.

Важливо придивитися до частини, яка прилягає до спини. У рюкзака повинна бути система, яка сприяє вентиляції: це помітно за ребристістю і сітчастою тканиною. Так ви не будете пітніти.

Плечові лямки повинні кріпитися на пряжки - ви зможете регулювати їхню довжину і підігнати рюкзак під свій зріст. Звертайте увагу, чи є у рюкзака додаткові лямки для кріплення карематів.

Кишені

У рюкзака повинно бути як мінімум дві зовнішні кишені, бажана наявність відсіку і на верху. Це дуже спрощує подорож: в ці ємності можна буде покласти найнеобхідніше. Також важлива наявність блискавки в нижній частині рюкзака. Таким чином у вас буде два місця для зберігання необхідних в першу чергу речей.

Чим більше зовнішніх кишень, тим краще.

Зовнішній вигляд

Якщо ви хвилюєтеся про зовнішній вигляд, запам'ятайте головне правило: яким би гарним рюкзак не був, він повинен бути в першу чергу практичним. Виробник рюкзаків бренд Tramp робить стильні моделі з яскравих тканин, тому ви напевно знайдете, що вибрати серед асортименту.

Докладніше

Туристичні  Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів