Міські

Міські

Якщо вам потрібен якісний та надійний рюкзак та повсякденного використання, раді повідомити вам, що саме у нашому магазині туристичного спорядження tramp-sport ви можете придбати саме те, що вам потрібно. Адже у нас ви знайдете якісні речі за розумними цінами, які служитимуть вам далеко не один рік і ви будете цілком та повністю задоволені від ї...

Якщо вам потрібен якісний та надійний рюкзак та повсякденного використання, раді повідомити вам, що саме у нашому магазині туристичного спорядження tramp-sport ви можете придбати саме те, що вам потрібно. Адже у нас ви знайдете якісні речі за розумними цінами, які служитимуть вам далеко не один рік і ви будете цілком та повністю задоволені від їхнього використання: намети, спальні мішки і звичайно рюкзаки туристичні. Серед нашого асортименту спорядження лише від перевірених виробників, які на ринку вже десятки років і не перестають дивувати своїми інноваційними введененнями у світ туризму, з якими життя та подорожі стануть значно простішими.

При виборі міського рюкзака, окрім функціоналу та кількості відділень також варто звернути увагу на якість пошиття, а також використаний матеріал та фурнітуру. Як правило для пошиття якісних та надійних рюкзаків використовують нейлон або з поліестер, часто ще використовують кордуру (що вважається найміцнішим матеріалом, який використовують для пошиття туристичних наплечиків).

Також у нашому інтернет магазині ви можете придбати чохол для захисту від дощу, що називається raincover. Чохол часто використовують для транспортування рюкзака, наприклад, в літаку чи автобусі, коли потрібно закинути його під сидіння чи на поличку. У такому випадку ви захищаєте ваш рюкзак від бруду, адже значно легше потім зняти чохол та закинути його у пральну машину, аніж прати весь рюкзак.

Докладніше

Міські  Товарів у наявності: 11

на сторінку
Показані 1 - 9 із 11 пунктів
Показані 1 - 9 із 11 пунктів