Категорії

Інтернет - магазин в якому ви зможете знайти потрібні вам речі для активного відпочинку, гірськолижного спорту та туризму відомих світових брендів TRAMP, TRAMP LITE, SOL, TOTEM, DESTROYER, HEY-SPORT.

Магазин Tramp-Sport працює на ринку outdoor-екіпірування понад 10 років. Ми не лише інтернет магазин, а і звичайний "живий" магазин. Товари що є у нас на сайті, ви зможете побачити і приміряти в магазині за адресою: м. Дрогобич вул. Симоненка 12. Чекаємо на вас у гості.

Tramp-Sport багато років співпрацює з ведучими європейськими, американськими і азіатськими виробниками, будучи ексклюзивним дилером в Україні відомих торгівельних марок. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим покупцям товари по найбільш оптимальному співвідношенню якості і ціни.

Нашими клієнтами є більш ніж 100 партнерів в різних містах Украни. Ми пропонуємо найширший асортимент одягу і взуття для активного відпочинку, а також намети, рюкзаки, спальні мішки,  гірські лижі і сноуборди, кемпінгове і бівуачне устаткування за найбільш конкурентноздатними цінами і на найпривабливіших умовах. В разі довгострокової співпраці гарантовані особливі умови. Висока якість пропонованих нами товарів, низькі ціни, система накопичувальних знижок і бонусів робить роботу з нами особливо привабливою.

Відправимо Ваш вантаж за будь-якою вказаною адресою по Вашому вибору. Ми працюємо для Вас і відкриті для будь-яких зустрічних пропозицій.

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "дÑÐ¾Ð³Ð¾Ð±Ð¸Ñ tramp sport"