Категорії

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН TRAMP SPORT

Нижче викладене є умовами угоди між Нашим магазином (надалі "Компанія") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг через Інтернет Сайт Компанії ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому перегляньте будь ласка уважно ці умови до здійснення покупок:

1. Введення.
Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ("Угода"), з усім, що стосується товарів, послуг і інформації наданих через Сайт. Ця Угода являє собою договір між Компанією і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обмовляє усе, що стосується товарів, послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Інформація для Платежу.
Покупець розуміє і гарантує, що надана ним інформація про кредитну картку правдива, правильна і повна. Оплата товарів і послуг здійснена Покупцем, буде прийнята компанією кредитної картки Покупця і Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів і послуг, а так само вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Покупець повинен бути відповідальним за всі оплати, проведені з використанням пароля Покупця. Покупець погоджується тримати його або її пароль конфіденційно і повідомляти Компанію в межах 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушенні цієї Угоди. Компанія не захищає Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму рівну $ 10,000 США.

3. Авторське Право.
Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені торговельні марки та інше, (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, магнітний переклад, цифрове перетворення й інші дії, пов'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту, заборонене.

4. Редагування, видалення і модифікація.
Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації її на Сайті, і відноситися до угод, укладених після дати публікації.

5. Право відмови.
Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

6. Відшкодування.
Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів і ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.

7. Обмеження передачі прав іншій особі.
Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами й умовами встановленим Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.

8. Обмежена відповідальність.
Надавані товари і послуги, зміст, а так само послуги надавані через інші послуги передбачені "ЯК Є" І "ЯК ДОСТУПНО" і всі Гарантії, явні або неявні, заперечуються. (включаючи, але не обмежуючись відмовою від будь-яких неявних ГАРАНТІЙ КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ конкретної мети). Єдина і ціла максимальна відповідальність Компанії з будь-якої причини перед Покупцем є єдиною і єдина компенсація з будь-якої причини, БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ СПЛАЧЕНОЮ КЛІЄНТОМ ДЛЯ НАБУТИХ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ І БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, дилерів або постачальників не відповідальні за будь-який непрямий, спеціальний, випадковий, або наступний збиток, (включаючи збиток і втрати в бізнесі, зменшення доходу, судові справи, або ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ І ЗАТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, що вони базувалися на порушенні контракту, порушенні гарантії, недбалості (включаючи халатність), у результаті використаня продукту або послуги або іншим способом, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такого збитку. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ ВИКЛАДЕНІ ВИЩЕ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЄЮ І ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ не повинні розглядатися без таких обмежень. Деякі Державні закони можуть бути застосовані щодо обмеження відповідальності. Будь-які можливі судові розгляди здійснюються в суді держави.

9. Використання Інформації.
Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію, на використання по призначенню всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, згідно законам.

10. Інше.
Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована нашим магазином, і повинно застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосуються його претензій повинні провадитися протягом шести (6) місяців після будь-якого придбання здійсненого на Сайті, або покупець назавжди відмовляється від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених у Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинен бути викладений і зрозумілим таким чином, що його сенс є однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо кожна з частин цієї Угоди буде визнана неправильною або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність із законом таким чином, щоб відобразити вихідні наміри й інтереси обох сторін. Інші частини повинні залишатися в повній силі і дії. У випадку, якщо що-небудь пов'язане із Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетною. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.